Herenochtend donderdag 11 juli 2024

Zon, zandbakken, water en mooi weer. Een stralende dag om een lekker potje te gaan golfen. Met 55 heren zijn we van start gegaan. Op deze fantastische, goed onderhouden banen, werd er weer eens goed geslagen. In het totaal zijn er 55 birdies geslagen, en er zijn zelfs 2 hole in one geslagen. Op hole 2 door Har Gielen, en op hole 18 door Jac Peeters. Allebei hebben ze een mooie auto gekregen. Jo Vossen is op hole 8 gestart en heeft de neary op hole 7 geplaatst. De neary op hole 7 is gewonnen door Louis Keltjens met een afstand van 0,93 cm. Proficiat met de 2 balletjes. Winnaar bij de Profs was Jac Kessels met 38 stablefort punten. Bij de Semi Profs is Charles van Berlo de winnaar geworden met 40 stablefort punten. De minste aantal, 56 slagen zijn voor Jos Terlingen die met zijn handicap de 5e plaats veroverde. De grens tussen Profs en Semi Profs stond vandaag op 8.5, hierdoor speelden en 25 spelers bij de Profs en 30 spelers bij de Semi Profs.
We hebben weer 6 prijzen in beide categorieën. Voor de uitslag zie hieronder:

Categorie Profs -9.0 t/m 8.5:

 • 1e prijs Jac Kessels 38 sft.
 • 2e prijs Martien Rutten 37 sft.
 • 3e prijs Henk Hagens 37 sft.
 • 4e prijs Leo Koetsenruijter 36 sft.
 • 5e prijs Jos Terlingen 35 sft.
 • 6e prijs Ger Zanders 35 sft.

Categorie Semi Profs 8.6 t/m 54.0:

 • 1e prijs Charles van Berlo 40 sft.
 • 2e prijs Jo Vossen 38 sft.
 • 3e prijs Jan Roumen 37 sft.
 • 4e prijs Piet Nouwen 36 sft.
 • 5e prijs Lauri Janssen 36 sft.
 • 6e prijs Oscar de Groen 36 sft.

Peter Joosten heeft 38 stablefort punten gehaald  maar dit was zijn 3e kaart, dus de volgende keer dingt hij ook mee voor de prijzen.

Alle prijswinnaars van harte gefeliciteerd

DE WECO-GROEP